خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » چرا و چطور ریمل ابرو بزنیم؟

چرا و چطور ریمل ابرو بزنیم؟

Posted by: محسن باقری 2020-04-26 Leave a comment

ابروها نقش مهمی در زیبایی صورت دارند و رسیدن به آنها برای انجام یک آرایش عالی ضروری است. اما چیزی که بیشتر ما هنگام آرایش فراموش می کنیم استفاده از ریمل ابرو است. در ادامه این مقاله متوجه خواهید شد که چگونه ریمل ابرو، صورت شما را در آرایش زیبا تر و جذاب تر می کند. با ما همراه باشید.

نحوه صحیح استفاده از ریمل ابرو

چرا باید ریمل ابرو بزنیم؟

برای حالت دادن و آرایش ابرو ۲ راه حل وجود دارد. اولی استفاده از ژل ابرو و مژه است که باعث می شود تارهای ابرو ظاهر ثابتی داشته باشند و دومی استفاده از ریمل ابرو است که باعث می شود فضای خالی بین ابروها پر شده و ظاهر طبیعی تری داشته باشد. علاوه بر آن ظاهر ابروهای شما را نیز مدت زمان زیادی ثابت نگه می دارد. مثلا اگر می خواهید برای یک مهمانی آماده شوید استفاده از ریمل ابرو انتخاب مناسبی است. خیلی از افراد کشیدن مداد را برای پر کردن جاهای خالی ابرو انجام می دهند اما توجه داشته باشید که چون در کشیدن مداد، رنگ فقط در جاهای خالی کشیده می شود و با رنگ ابروها ترکیب نمی شود ظاهر طبیعی به ابروها نمی دهد، بنابراین ریمل ابرو گزینه مناسب تری است.

نحوه صحیح زدن ریمل ابرو چگونه است؟

برای زدن ریمل ابرو مانند برف پاک کن شیشه جلو یک ماشین باید عمل کنید. یعنی باید از دم ابرو شروع کرده تا به گوشه داخلی ابرو برسید. یعنی مخالف جهت رویش مو عمل کنید. در نتیجه در ابتدا چیزی که مشاهده خواهید کرد مانند تصویر زیر است.

طریقه صحیح زدن ریمل ابرو

سپس باید از نوک ابرو شروع کنید و تا دم ابرو ریمل را بکشید و ابروها را مرتب نمایید. در نهایت ابروها مانند تصویر زیر مرتب می شوند.

نحوه صحیح زدن ریمل ابرو

چگونه یک ریمل ابرو خوب انتخاب کنیم؟

در هنگام انتخاب ریمل ابرو، باید رنگی را انتخاب کنید که هم رنگ ابروهای شما و نهایتا یک درجه روشن تر باشد و به رنگ پوست شما هم بیاید. علاوه بر آن ویژگی های زیر را مدنظر داشته باشید:

این رو هم بخون:

آرایش پوست سبزه مانند یک میکاپ آرتیست حرفه ای

ویژگی های یک ریمل ابرو خوب

  • ماندگاری بالا
  • حاوی ویتامین
  • داشتن حالت نرم و ژله ای بدون آسیب به ابرو
  • رنگدانه های قوی
  • فیکس کردن حالت ابرو
  • عدم ایجاد چسبندگی روی ابروها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *