خانه » اخبار » خبرخوان » استاندار: تعداد بیماران بدحال کرونا در خوزستان افزایش چندانی نداشته است

استاندار: تعداد بیماران بدحال کرونا در خوزستان افزایش چندانی نداشته است

Posted by: محسن باقری 2020-04-29 Leave a comment

دزفول- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: در حال حاضر تعداد بیماران کرونایی با وضعیت بحرانی در استان خوزستان افزایش چندانی نداشته و حال بیماران خوب است.

غلامرضا شریعتی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران دزفول افزود: تعداد آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در استان خوزستان در حال حاضر چهار آزمایشگاه است که با اضافه شدن یک ازمایشگاه دیگر در اهواز تشخیص کرونا در استان سریعتر انجام خواهد شد.
وی اظهارداشت: در حال حاضر حال بیماران کرونایی خوب است و مشکل خاصی وجود ندارد ولی شهروندان باید پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
استاندار خوزستان با بیان اینکه تعداد تخت‌های پر آی سی یو در این استان افزایش نیافته و هنوز تخت خالی داریم، افزود: وضعیت استان خوزستان در حال کنترل است اما اگر مردم رعایت نکنند مجبور به اتخاذ تصمیمات سختگیرانه‌تری خواهیم بود.
وی به شهروندان توصیه کرد از انجام کارهای غیرضروری بیرون از منزل خودداری کنند و در حد امکان در شهر تردد نکنند تا انتقال ویروس به حداقل برسد و با کنترل بیماری، خستگی از تن کادر پزشکی خارج شود.
شریعتی افزود: در حال حاضر بر اوضاع مسلط هستیم ولی مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

طبق گفته سخنگوی وزارت بهداشت، طی ۲۴ ساعت گذشته، یک‌هزار و ۷۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده و تعداد مجموع بیماران مبتلا به کرونا به ۹۳ هزار و ۶۵۷ نفر رسیده است. 

۲۰۰ واحد مسکن مهر عصر چهارشنبه با حضور استاندار خوزستان و مسوولان استانی و محلی در کوی زیباشهر دزفول بهره برداری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *