خانه » اخبار » خبرخوان » شوراها مردمی ترین نهاد از بطن مردم است/ شورای شهر برای توسعه شهری با تمام توان، تلاش می کند

شوراها مردمی ترین نهاد از بطن مردم است/ شورای شهر برای توسعه شهری با تمام توان، تلاش می کند

Posted by: محسن باقری 2020-04-29 Leave a comment

شوراها مردمی ترین نهاد از بطن مردم است/ شورای شهر برای توسعه شهری با تمام توان، تلاش می کند

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شوراها به عنوان مردمی ترین نهاد از بطن مردم برخواسته و زبان گویای مردم در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شود.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، فرزانه آرامش در صد و هفتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس که به مناسبت روز شورا و با حضور فرماندار بندرعباس، مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری، شهرداری بندرعباس و معاونین وی برگزار شد، با تبریک فرارسیدن روز شورا بیان کرد: یکی از دلایلی که شورای شهر تشکیل شد، تسهیل در کار شهروندان است و شهروندان می توانند در این زمینه به شورا و شهرداری کمک کنند تا در پیشبرد و پیشرفت شهر گامهای مثبتی برداریم.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل وترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس،گفت: اعضای شورای شهر در راستای پویایی،تحقق وتوسعه شهری و با توجه به امکانات موجود تمام توان خود را به کار بسته واز هیچ تلاشی دریغ ننموده است.

آرامش تصریح کرد: توسعه همه جانبه شهر،ایجاد زیرساخت‌های اساسی در مسیر رسیدن به یک شهر سالم  ازجمله مواردی است که در طول مورد توجه اعضای شورای شهر قرار گرفته و در این راستا گام برمی داریم.

وی بیان کرد: همراهی و همگامی مردم با شوراها نیز نیازمند فراهم بودن بسترهای مناسب فرهنگی و اجتماعی است و فراهم نمودن این بسترها نیز بیش از هر چیز بر عهده خود شوراهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *