خانه » اخبار » اخبار سیاسی » یارکشی اصولگرایان مجلس یازدهم آغاز شد /اولین جلسه با حضور ۵۰ منتخب برگزار می‌شود

یارکشی اصولگرایان مجلس یازدهم آغاز شد /اولین جلسه با حضور ۵۰ منتخب برگزار می‌شود

Posted by: محسن باقری 2020-04-29 Leave a comment

به گزارش خبرآنلاین، شمارش معکوس برای پایان مجلس دهم و آغاز مجلس یازدهم شروع شده است و حالا نبض اصولگرایان برای اینکه چه کسی قرار است روی صندلی ریاست بنشیند. هرچند یارکشی آنها از چند روز بعد از انتخابات آغاز شد و هنوز هم زمزمه جلسات مجازی و لابی های پشت پرده به گوش می رسید اما آنطور که میرتاج‌الدینی نماینده منتخب تبریز می گوید این رایزنی ها قرار است هفته آینده در قالب فراکسیون اکثریت دنبال شود.

او به فارس  درباره این نشست گفته است: هدف از برگزاری این نشست‌ها ایجاد هماهنگی و همدلی بیشتر بین نیروهای انقلاب است.

او افزود: در این جلسات درباره راه‌کارها برای کارآمد کردن مجلس یازدهم و فرآیندها درباره هماهنگی درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس یازدهم بحث و تبادل نظر صورت می‌گیرد.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم در ادامه از برگزاری نخستین جلسه ۵۰ نفره جریان اکثریت مجلس یازدهم به دعوت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تهران در هفته آینده خبر داد و گفت: قرار است در نشست شورای ۵۰ نفره، کمیته اجرایی انتخاب شود و کارهای مربوط به تشکیل فراکسیون اکثریت توسط هیئت اجرایی انجام شود.

میرتاج‌الدینی خاطرنشان کرد: نخستین جلسه فراکسیون اکثریت مجلس به دلیل جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا و با توصیه وزارت بهداشت با حضور ۵۰ نفر از منتخبین برگزار می شود.

۲۱۷۲۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *