خانه » اخبار » خبرخوان » آبفا بعد از حفاری معابر را به حال خود رها می‌کند/ ترمیم معابر بعد از حفاری برای تعویض خطوط فاضلاب بر عهده آبفا است

آبفا بعد از حفاری معابر را به حال خود رها می‌کند/ ترمیم معابر بعد از حفاری برای تعویض خطوط فاضلاب بر عهده آبفا است

Posted by: محسن باقری 2020-06-04 Leave a comment

شهردار منطقه ۷ اهواز گفت: معابری که به آبفا برای حفاری و تعویض خطوط فاضلاب تحویل داده می‌شود باید به همان صورت قبلی به شهرداری تحویل دهد که متأسفانه در همه موارد این حفاری‌ها و بقایای آن به حال خود رها می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، فرزین حاتمی امروز پنج‌شنبه ۱۵ خردادماه در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص حفاری‌های آبفا برای تعویض خطوط لوله فاضلاب در برخی محله‌های منطقه ۷ اهواز، اظهار کرد: آبفا در همه محله‌ها بعد از حفاری و تعویض خطوط لوله فاضلاب معابر را با همان وضعیت به حال خود رها می‌کند.

وی افزود: در منطقه کوی رمضان‌ شهرداری کار‌ پاک‌سازی و زیرسازی معابر را انجام داده که بعد از گذشت چندین ماه هنوز بعضی از اتصالات آن‌ها دچار مشکل هستند که امیدواریم طی هفته آینده نسبت به حل این مشکل اقدام‌ کنند.

شهردار منطقه ۷ اهواز گفت: خیابانی که تحویل آبفا داده می‌شود، باید به همان صورت به شهرداری تحویل داده شود که در مناطق کوی رمضان، سپیدار، سخیریه، عامری و دیگر مناطق که برای حفاری و تعمیرات به آبفا سپرده شد به حال خود رها شده‌اند که مشکلاتی را برای شهرداری به وجود می‌آورد.

حاتمی با بیان اینکه خیابان‌های سخیریه و عامری که آبفا یک سال به حال رها کرده بود توسط شهرداری در حال ترمیم و آسفالت است، بیان کرد: در تعهدی که در سازمان آبفا وجود دارد وقتی جایی توسط این سازمان حفاری می‌شود باید ترمیم و آسفالت نیز شود.

وی ادامه داد: در منطقه سپیدار اهواز نیز پیمانکار حفاری و کار خود را انجام داد ولی بقایا و نخاله‌ها را رها کرد که شهرداری منطقه ۷ تا جایی که مقدور بود نخاله‌ها را جمع‌آوری کرد تا برای رفت و آمد مردم مشکلی زیادی به وجود نیاید.

شهردار منطقه ۷ اهواز تصریح کرد: شهرداری نیز بر کار آبفا نظارت می‌کند و در موارد که در بحث آسفالت یا ترمیم به مشکل برمی‌خورد ورود می‌کند.

حاتمی اضافه کرد: زیرسازی‌های مناطق سخیریه و عامری که توسط آبفا اهواز انجام شده بود به دلیل کیفیت پایین توسط شهرداری بیرون آورده و دوباره زیرسازی شد.

وی با اشاره به کمبود اعتبار شهرداری این‌ منطقه، گفت: شهرداری این منطقه توانایی ندارد که تمام حفاری‌هایی که توسط آبفا انجام می‌شود در قالب حساب‌های تهاتری انجام دهد.

شهردار منطقه ۷ اهواز بیان کرد: آسفالت و ترمیم معابر حفاری شده توسط آبفا در مناطق سخیریه و عامری و خرمکوشک توسط شهرداری منطقه ۷ در حال انجام‌ است.

حاتمی در پایان خاطرنشان کرد: اصلاح هندسی زیرگذر شریعتی یا دروازه بدون پیمانکار و توسط نیروهای خدماتی شهرداری منطقه ۷ نیز در حال انجام است.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *