خانه » اخبار » خبرخوان » مدیران از تراکم ارباب رجوع در محیط‌های اداری جلوگیری کنند

مدیران از تراکم ارباب رجوع در محیط‌های اداری جلوگیری کنند

Posted by: محسن باقری 2020-06-14 Leave a comment

سعدی مصطفی زاده روز یکشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان روانسر افزود: در بازدیدهایی که به صورت سرزده از ادارات و نهادهای شهرستان انجام گرفته متأسفانه نواقصی در رابطه با احترام به ارباب رجوع مشاهده شده که این روند باید اصلاح شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیران با برخورد مناسب با ارباب رجوع و پاسخ گویی شفاف باعث رضایت مندی مردم شوند، ادامه داد: تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم  یک اصل اساسی در شهرستان و ملاک ارزیابی ادارات است.

فرماندار روانسر اضافه کرد: ضروری است گشت های مشترک با همکاری نیروی انتظامی، اداره صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف بر اجرای پروتکل های بهداشتی نظارت کنند و با واحدهای متخلف برخورد کنند.

مصطفی زاده گفت: اصناف رعایت فاصله گذاری اجتماعی و هم چنین رعایت پروتکل های بهداشتی در محل کسب را در دستور کار خود قرار دهند در غیر این صورت با آنها برخورد خواهد شد.

وی اظهار داشت: مبارزه با ویروس کرونا تا ریشه کنی آن ادامه دارد و تمام پروتکل های بهداشتی مربوط به مبارزه با بیماری کرونا باید همچنان مورد توجه قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در روانسر از افزایش آمار مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر در این شهرستان خبر داد و افزود: از مردم درخواست داریم در خانه بمانند و با ستاد مقابله با کرونا همکاری داشته باشند و نقش علما، معتمدین و روشنفکران در فرهنگ سازی بسیار مهم است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان روانسر نیز با اشاره به سیر صعودی ابتلا به کرونا در این شهرستان به حضور گسترده مردم در خیابان‌ها و رعایت نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار داد.

محمدسعید سریری با بیان اینکه مردم باید به فکر سلامتی خود و خانوده‌هایشان باشند، افزود: از ابتدای شروع بیماری تاکنون ۷۵۰ نفر به مرکز ۱۶ ساعته بیماران حاد تنفسی روانسر مراجعه کرده اند که ۲۷۹ نفر آن بیماران با علایم مشکوک بوده اند.

وی تصریح کرد: هر فرد بیمار ناقل بدون علامت در صورت استفاده نکردن از ماسک، در مدت یک ماه می تواند ۴۰۶ نفر را مبتلا کند.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۱۸۴ هزار و ۹۵۵ نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هشت هزار و ۷۳۰ نفر رسید.

سیما سادات لاری روز شنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از آن در کشور افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۲۴ خرداد) براساس گزارش آزمایشگاه ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی ۲ هزار و ۴۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. از بین مبتلایان جدید، ۷۱۴ نفر مورد بستری و هزار و ۶۹۶ نفر موارد سرپایی یا در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. با در نظر گرفتن موارد جدید، مجموع بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور به ۱۸۴ هزار و ۹۵۵ نفر رسید.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *