خانه » اخبار » خبرخوان » برگزاری نمایشگاه مجازی کارآفرینی مرکز افق امامزادگان عینعلی و زینعلی

برگزاری نمایشگاه مجازی کارآفرینی مرکز افق امامزادگان عینعلی و زینعلی

Posted by: محسن باقری 2020-06-16 Leave a comment

به گزارش ایسنا، رئیس مرکز افق آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی گفت: این نمایشگاه به کوشش مرکز فرهنگی افق در امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) استان تهران و با همکاری اداره کل اوقاف شمالغرب تهران، کارگروه کارآفرینی انجمن توسعه راهبردی ملل و گروه حامیان کسب و کار خلاق در صنایع دستی (حامی شهر) برگزار شد.

آمنه قاسمی در تشریح اهداف برگزاری این نمایشگاه خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت ها سبب شد که بخشی زیادی از کارآفرینان و هنرمندان، به ویژه زنان سرپرست خانوار یا زنان بد سرپرست، نتوانند محصولات خود را طبق روال هر سال در بازارچه های بهاره و حمایتی عرضه کنند.

مدیر اجرایی نمایشگاه افزود: یکی از اهداف مرکز افق آستان امام زادگان عینعلی و زینعلی(ع) آموزش، کارآفرینی و حمایت از زیرمجموعه های فرهنگی و موثر است و ما با برگزاری این همایش تلاش کردیم ضمن معرفی هنرمندان و کارآفرینان شاخه های مختلف هنری، فرصتی برای همکاری،  افزایش امید و روحیه و توانمندسازی هنرمندان و کارآفرینان خانگی ایجاد نماییم.

قاسمی ادامه داد: برگزاری این نمایشگاه فرصتی برای تبلیغ و مشاوره رایگان، جلب کمک فرهنگی و معنوی و ارائه محصولات تولید شده توسط هنرمندان و هنرجویان مرکز افق امام زادگان عینعلی و زینعلی(ع) است.

وی افزود: در میان آثار ده‌ها اثر ارسالی، ٤٠ اثر پذیرفته شد و ۱۰ نفر از شرکت کنندگان به مرحله نهایی راه یافت و با رای هیأت داوران از سه اثر برگزیده تقدیر شد.

مدیر اجرایی نمایشگاه در تشریح شاخصه های داوری آثار گفت: سن شرکت کنندگان، تعداد هنرها، سابقه فعالیت، برند سازی، نوع کارآفرینی (خیریه، گروهی، انفرادی) از جمله شاخص های امتیازدهی این نمایشگاه بوده است.

انتهای پیام

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *