خانه » اخبار » خبرخوان » دشمن به دنبال ایجاد ناامنی رسانه‌ای است

دشمن به دنبال ایجاد ناامنی رسانه‌ای است

Posted by: محسن باقری 2020-06-16 Leave a comment

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حمید دامغانی شامگاه دوشنبه در اختتامیه همایش رسانه‌ای عمار استان سمنان به میزبانی سالن اجتماعات سپاه سمنان با اشاره به اینکه دشمن در جنگ رسانه‌ای به دنبال گرفتن اعتماد به خصوص از جوانان، مشروعیت‌زدایی و قداست زدایی است، بیان کرد: حفظ وحدت و هم‌افزایی رسانه‌های داخلی در حل مشکلات و در شکست دشمن مؤثر است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامنی رسانه‌ای است و برای این منظور از امپراتوری رسانه‌ای خود استفاده کافی را می‌برد، افزود: ایجاد ناامنی برای القای ناکارآمدی یکی از مسائلی است که از سوی دشمنان در دستورکار قرار دارد و باید به آن توجه داشت.

فرمانده سپاه استان سمنان در ادامه و با بیان اینکه القای ناکارآمدی نظام و بزرگنمایی مشکلات برای مأیوس کردن مردم از دیگر دسیسه‌های دشمنان است، ابراز کرد: جنگ رسانه‌ای با محوریت سازمان جاسوسی آمریکا و با ابزار رسانه‌ها از مدت‌ها قبل آغاز شده است.

دامغانی با بیان اینکه تمدن غرب رو به افول است، ابراز کرد: غرب با تنفس مصنوعی زنده است که نام آن را باید رسانه گذاشت لذا باید گفت امروز که جهان متأثر از رسانه است و دشمنان با ترکیب جنگ سخت و نرم در حال طرح‌ریزی اهداف شومشان هستند باید رسانه‌های ما هوشیار باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، معرفی برترین‌های سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان از جمله بخش‌های این مراسم بود به گفته دبیر این همایش ۵۲۱ اثر به دبیر جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان ارسال شد که از این تعداد ۳۲ اثر برگزیده شده‌اند این آثار در بخش‌های مکتوب و دیداری و شنیداری داوری شدند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *